WITAJ W TRES EN RAYA

Mam na imię Martyna. Od 2012 roku jestem dziennikarką i stylistką. Wcześniej byłam redaktor naczelną magazynu JOY i szefową działu mody magazynu Cosmopolitan.

Założyłam Tres en Raya ze zmęczenia trendami, szybką modą i swoją własną szafą. Kiedyś kupowałam dużo i bez sensu. Nosiłam ułamek tego, co miałam. Mnóstwo czasu spędzałam przed wieszakami z ubraniami i nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Potem zaczęło do mnie docierać, co moda i moja głupota robią ze środowiskiem, dlaczego czuję się fatalnie w rzeczach z poliestru i że -jeśli niczego nie zmienię- to za chwilę zamiast mieszkania z garderobą, będę miała garderobę z kuchnią.

90% szafy rozdałam lub sprzedałam. Zostawiłam tylko to,  w czym realnie lubiłam chodzić i to, co kiedyś przekażę swojej córeczce (choć póki co uparta dwulatka nosi tylko wściekły róż i czerwień).

Postanowiłam zbudować spójną garderobę z tkanin naturalnego pochodzenia, która przetrwa lata. Stworzyć rzeczy na tyle uniwersalne, żeby ubieranie się zajmowało nie więcej niż minutę. Rzeczy na tyle ciekawe, że niezmiennie chce się je nosić. Tres en Raya pomaga mi to robić na szeroką skalę.

Powoli i mądrze do celu. Jeśli masz ochotę dołączyć – zapraszam.

Poznaj, zasady, jakimi kierujemy się w Tres en Raya

 

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją przez moderatora

KUP TERAZ

This is the perfect balance between modern and classic you've been looking for.

Tres en Raya